|
☰ Links
|
|
| ID | 72104 |
|---|---|
| Nome | Yuzuki Toyota |
| Outros Nomes | 豊多 唯月 (とよた ゆづき) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miyu Kashiwagi, 柏木美優, かしわぎ みゆう |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 135cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 71cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuki Toyota
Perfil
Anime girl Yuzuki Toyota is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| ulhcsd24 joined |
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Future Girlfriend