☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 72241 |
|---|---|
| Nome | Himeko Urushino |
| Outros Nomes | 漆野 姫子 , うるしの ひめこ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | boots, stockings, belt, shapeshifter, skirt, cleavage |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Himeko Urushino
Perfil
Anime girl Himeko Urushino is a character from Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Laranja hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não | (Sim) |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
5
15
21
Facebook 

Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!