Miharu-shishou is a character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death featuring quadril / depois do quadril castanho hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72769 |
|---|---|
| Nome | Miharu-shishou |
| Outros Nomes | ミハル師匠, Master Miharu |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Naoko Anekouji and the Silver God of Death |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Shiho Kawaragi, 河原木志穂, かわらぎ しほ |
| Tags | side ponytail, necklace, jeans, boots |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miharu-shishou
Perfil
Miharu-shishou is a character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
3
63
27
52
Facebook 
Naoko Anekouji and the Silver God of Death
SKyongmania faved