|
☰ Links
|
|
| ID | 74705 |
|---|---|
| Nome | Mercedes Japon Ureña |
| Outros Nomes | メルセデス・ハポン・ウレニャ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Heart Restarter! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Tags | school uniform, knee highs, pet, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 147cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mercedes Japon Ureña
Perfil
Anime girl Mercedes Japon Ureña is a character from Heart Restarter!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| s119hellsangel joined |
5
Facebook 
Heart Restarter!