|
☰ Links
|
|
| ID | 74759 |
|---|---|
| Nome | Rinka |
| Outros Nomes | リンカ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Watashi ga Suki nara "Suki" tte Itte! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, stockings, hat, wavy hair, idol |
| Personalidade | |
| Birthday | June 13 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 167cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinka
Perfil
Anime girl Rinka is a character from Watashi ga Suki nara "Suki" tte Itte!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Vermelho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
1
15 
Facebook 
Watashi ga Suki nara "Suki" tte Itte!
Natsumimi rated