|
☰ Links
|
|
| ID | 75812 |
|---|---|
| Nome | RuruGuno Janus Enfinusn |
| Outros Nomes | ルルガノ・ヤヌシェ・エンフィヌス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Wiz Anniversary |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, ribbon, pointy ears, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
RuruGuno Janus Enfinusn
Perfil
Anime girl RuruGuno Janus Enfinusn is a character from Wiz Anniversary.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Verde hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Wiz Anniversary
Showofreader rated