One of the notable characters from Lovedori Halation, Kazusa Enishi is recognized for até o peito castanho hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76529 |
|---|---|
| Nome | Kazusa Enishi |
| Outros Nomes | 縁 かづさ, えにし かづさ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Lovedori Halation |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | school uniform, knee highs, armband, glasses |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 116cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazusa Enishi
Perfil
Kazusa Enishi is a character from Lovedori Halation.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Skuyskiy joined |
3
39
14
54
Facebook 
Lovedori Halation