One of the notable characters from Lovedori Halation, Miharu Shounai is recognized for até os ombros castanho hair and castanho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76532 |
|---|---|
| Nome | Miharu Shounai |
| Outros Nomes | 庄内 未春 (しょうない みはる) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Lovedori Halation |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | school uniform, knee highs, twintails, flower |
| Personalidade | |
| Height | 146cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miharu Shounai
Perfil
Miharu Shounai is a character from Lovedori Halation.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
39
12
52
Facebook 
Lovedori Halation