Lucia Haynes appears in Karakara as a não classificado character with até os ombros azul hair, azul eyes, and animal ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 76876 |
|---|---|
| Nome | Lucia Haynes |
| Outros Nomes | ルーシャ ヘインズ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Karakara |
| Tipo de Mídia | romance visual |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lucia Haynes
Perfil
Lucia Haynes is a character from Karakara.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
20 
Facebook 
Karakara