|
☰ Links
|
|
| ID | 77597 |
|---|---|
| Nome | Shiraha Yuki |
| Outros Nomes | |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Astral Air Finale |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Suzune Hanamiya, 花宮すずね, はなみや すずね |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiraha Yuki
Perfil
Anime girl Shiraha Yuki is a character from Astral Air Finale.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Branco hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Astral Air Finale