☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 77622 |
|---|---|
| Nome | Korona |
| Outros Nomes | |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Astral Air Finale |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | April 7 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 148cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Korona
Perfil
Anime girl Korona is a character from Astral Air Finale.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SupremeInferno 10 day(s) ago
Kawaii or NOT?!
| ppeople joined |
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |

Facebook 

Astral Air Finale