|
☰ Links
|
|
| ID | 791 |
|---|---|
| Nome | Marin Ichinose |
| Outros Nomes | 一ノ瀬 舞鈴(いちのせ まりん) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Tags | twintails, hair bobble, school uniform, neckerchief, school crest |
| Personalidade | |
| Height | 135cm |
| Weight | 34kg |
| Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marin Ichinose
Perfil
Anime girl Marin Ichinose is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as Feminino Criança with Verde eyes and Laranja hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Criança | (Adolescente) |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Sweet Concert