Lucie Menelumia appears in Youkoso! Skebe Elf no Mori he as a não classificado character with quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair, azul eyes, and elfo ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 79398 |
|---|---|
| Nome | Lucie Menelumia |
| Outros Nomes | ルーシェ・メネルミア |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Youkoso! Skebe Elf no Mori he |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | flower, midriff, detached sleeves, gloves, ahoge, hair intakes, pointy ears, gradient hair |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
| Race | Elf |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lucie Menelumia
Perfil
Lucie Menelumia is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |
2
55
52
Facebook 
Youkoso! Skebe Elf no Mori he