Chairman is a personagem principal character from Princess Witches known for quadril / depois do quadril castanho hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 798 |
|---|---|
| Nome | Chairman |
| Outros Nomes | 委員長(いいんちょう), Papirin, Iinchou |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Princess Witches |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hitomi Nabatame, 生天目仁美, なばため ひとみ |
| Tags | thigh-high boots, hime cut, blunt bangs, pet, sword, twintails, stockings, school uniform, boots, ribbon |
| Personalidade | |
| Role | Student council secretary |
| Height | 155.5cm |
| Bust | 85.5cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chairman
Perfil
Chairman is a character from Princess Witches.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | (Vermelho) |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Princess Witches