|
☰ Links
|
|
| ID | 80720 |
|---|---|
| Nome | Miwa Shirakawa |
| Outros Nomes | 白河 美和 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
| Age | 32 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miwa Shirakawa
Perfil
Anime girl Miwa Shirakawa is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Laranja hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
3
Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!