☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 82129 |
|---|---|
| Nome | Sanae Miyauchi |
| Outros Nomes | 宮宇地 桜苗 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hanamitsu, 花蜜, はなみつ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Miyauchi
Perfil
Anime girl Sanae Miyauchi is a character from Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Castanho eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~