One of the notable characters from Prison Academia, Eliza Perlman is recognized for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82207 |
|---|---|
| Nome | Eliza Perlman |
| Outros Nomes | エリザ・パールマン |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Prison Academia |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuri Fujiwara, 藤原由林, ふじわら ゆり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 176cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eliza Perlman
Perfil
Eliza Perlman is a character from Prison Academia.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | (Até a Cintura) |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
9
13
Facebook 
Taimanin (series)
Taimanin Asagi -Battle Arena-
Prison Academia
Luna_Bakugo faved