|
☰ Links
|
|
| ID | 83449 |
|---|---|
| Nome | Ruche Foshimodo |
| Outros Nomes | ルーチェ・フォシモド |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yukari Minegishi, 峰岸由香里, みねぎし ゆかり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 143cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruche Foshimodo
Perfil
Anime girl Ruche Foshimodo is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |
2
12
Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~