|
☰ Links
|
|
| ID | 83465 |
|---|---|
| Nome | Anna Sasamori |
| Outros Nomes | 笹森 杏奈 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Runa Matsuda, 松田留奈, まつだ るな |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Sasamori
Perfil
Anime girl Anna Sasamori is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
5
5
Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life
SKyongmania faved