|
☰ Links
|
|
| ID | 84055 |
|---|---|
| Nome | Haiji Towa |
| Outros Nomes | 塔和灰慈, The Resistance's Leader |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls |
| Tipo de Mídia | jogo |
| Dublado Por | Shinichirou Miki, 三木眞一郎, みき しんいちろう |
| Dublado Por | Matt Mercer, , |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 188cm |
| Weight | 72kg |
| Birthday | August 9 |
| Sign | Leo ♌ |
| Star Sign | Leo |
| Bust | 85cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haiji Towa
Perfil
Anime boy Haiji Towa is a character from Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls.
They have been indexed as Masculino Adulto with Roxo eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Masculino | (Unknown) |
| Cor do Olho | Roxo | (Unknown) |
| Cor de Cabelo | Preto | (Unknown) |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | (Unknown) |
| Idade Aparente | Adulto | (Unknown) |
| Orelhas de Animais | Não | (Unknown) |
Relações | Relations Graph
Half-brother of Monaca Towa
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Danganronpa (Series)
Showofreader rated