|
☰ Links
|
|
| ID | 84590 |
|---|---|
| Nome | Kyouko Kisaragi |
| Outros Nomes | 如月 響子, きさらぎ きょうこ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mana Arikawa, ありかわ真奈, ありかわ まな |
| Tags | hair ribbon, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Kisaragi
Perfil
Anime girl Kyouko Kisaragi is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
| Anonymous | Feb 18, 2023 |
|---|---|
| God I wish that were me | |
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |
15 
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen