Risa Majime is a personagem principal character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen known for quadril / depois do quadril roxo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84591 |
|---|---|
| Nome | Risa Majime |
| Outros Nomes | 馬締 理紗 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | labcoat, nurse |
| Personalidade | |
| Height | 170cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Risa Majime
Perfil
Risa Majime is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
73
16
55
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen