One of the notable characters from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!, Sakurako Shinomiya is recognized for até a cintura loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84694 |
|---|---|
| Nome | Sakurako Shinomiya |
| Outros Nomes | 四宮 桜子 (しのみや さくらこ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Amane Shiina, 椎那天, しいな あまね |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Age | 39 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakurako Shinomiya
Perfil
Sakurako Shinomiya is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
18
12
Facebook 
Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!
SKyongmania faved