Eko is a não classificado character from Arcana Heart known for até o peito roxo hair and verde eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 86299 |
|---|---|
| Nome | Eko |
| Outros Nomes | えこ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Arcana Heart |
| Tipo de Mídia | romance visual |
| Dublado Por | Ayumi Tsuji, 辻あゆみ, つじ あゆみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Age | 5 |
| Height | 101cm |
| Weight | 16kg |
| Blood Type | A |
| Bust | 49cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 53cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eko
Perfil
Eko is a character from Arcana Heart.
They have been indexed as Feminino Criança with Verde eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Y153 joined |

Facebook 
Arcana Heart