|
☰ Links
|
|
| ID | 88647 |
|---|---|
| Nome | Reiko Hanashiro |
| Outros Nomes | 花城 麗子 (はなしろ れいこ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Eigyoubu Dai 4 Ka Mesubuta Choukyou Shiiku Gakari |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reiko Hanashiro
Perfil
Anime girl Reiko Hanashiro is a character from Eigyoubu Dai 4 Ka Mesubuta Choukyou Shiiku Gakari.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |

Facebook 
Eigyoubu Dai 4 Ka Mesubuta Choukyou Shiiku Gakari