|
☰ Links
|
|
| ID | 89136 |
|---|---|
| Nome | Saki Futaba |
| Outros Nomes | 双葉 咲希 (ふたば さき) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Rep Kiss |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Haruna Momono, もものはるな, もものはるな |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Futaba
Perfil
Anime girl Saki Futaba is a character from Rep Kiss.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rep Kiss