|
☰ Links
|
|
| ID | 89149 |
|---|---|
| Nome | Kumiko Ariga |
| Outros Nomes | 有賀 久美子 (ありが くみこ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Amaekata wa Kanojo Nari ni. |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumiko Ariga
Perfil
Anime girl Kumiko Ariga is a character from Amaekata wa Kanojo Nari ni..
They have been indexed as Feminino Adulto with Castanho eyes and Preto hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| cholelau joined |

Facebook 
Amaekata wa Kanojo Nari ni.