|
☰ Links
|
|
| ID | 89150 |
|---|---|
| Nome | Rina Shibamiya |
| Outros Nomes | 柴宮 りな (しばみや りな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Amaekata wa Kanojo Nari ni. |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rina Shibamiya
Perfil
Anime girl Rina Shibamiya is a character from Amaekata wa Kanojo Nari ni..
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Amaekata wa Kanojo Nari ni.
SK071 rated