|
☰ Links
|
|
| ID | 90285 |
|---|---|
| Nome | Marie |
| Outros Nomes | マリィ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 170cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marie
Perfil
Anime girl Marie is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Cinza hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
| Vincility joined |
11
53
38
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!