Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~ featuring até o peito castanho hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 907 |
|---|---|
| Nome | Kazumi Hirasawa |
| Outros Nomes | 平沢 和美(ひらさわ かずみ) |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Tags | coat, turtleneck |
| Personalidade | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Hirasawa
Perfil
Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Lymus joined |
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
3
73
12
52
Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~