Miria Matsubara is a personagem principal character from Shihai no Kyoudan known for até os ombros loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90835 |
|---|---|
| Nome | Miria Matsubara |
| Outros Nomes | 松原 美璃亜(まつばら みりあ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miria Matsubara
Perfil
Miria Matsubara is a character from Shihai no Kyoudan.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
3
63
41
82
Facebook 
Shihai no Kyoudan
SKyongmania faved