☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 93480 |
|---|---|
| Nome | Kanna Misaki |
| Outros Nomes | 岬 栞菜(みさき かんな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | See you at other side of the moon |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | braids, ribbon tie, tights, dress |
| Personalidade | |
| Birthday | July 1 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 155cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanna Misaki
Perfil
Anime girl Kanna Misaki is a character from See you at other side of the moon.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Branco hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |
| Beeboo joined |
69
Facebook 

See you at other side of the moon