Shiina Kisu appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a personagem principal character with até os ombros preto hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95068 |
|---|---|
| Nome | Shiina Kisu |
| Outros Nomes | 木須 志衣菜 (きす しいな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | April 30 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 146cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiina Kisu
Perfil
Shiina Kisu is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Preto hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai