Suzu Komorie appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a personagem principal character with até o pescoço castanho hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95070 |
|---|---|
| Nome | Suzu Komorie |
| Outros Nomes | 小森江 すず (こもりえ すず) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | February 1 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzu Komorie
Perfil
Suzu Komorie is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai
SKyongmania faved