Maho Narutaki appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a personagem principal character with quadril / depois do quadril vermelho hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95071 |
|---|---|
| Nome | Maho Narutaki |
| Outros Nomes | 鳴滝 真帆 (なるたき まほ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | December 10 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 164cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maho Narutaki
Perfil
Maho Narutaki is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Vermelho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai