One of the notable characters from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai, Cara Olivia is recognized for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95072 |
|---|---|
| Nome | Cara Olivia |
| Outros Nomes | カーラ・オリヴィア |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 143cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 110cm |
| Hip | 117cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cara Olivia
Perfil
Cara Olivia is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai