Leeruxu Ayamori appears in Kokorone Pendulum! as a personagem principal character with quadril / depois do quadril azul hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95244 |
|---|---|
| Nome | Leeruxu Ayamori |
| Outros Nomes | 綾森 リールゥ(あやもり りーるぅ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kokorone Pendulum! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Madoka Nonohara, 野々原まどか, ののはら まどか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leeruxu Ayamori
Perfil
Leeruxu Ayamori is a character from Kokorone Pendulum!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
3
58
12
52
Facebook 
Kokorone Pendulum!