Chihaya Tatewaki is a character from Kokorone Pendulum! featuring quadril / depois do quadril roxo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95248 |
|---|---|
| Nome | Chihaya Tatewaki |
| Outros Nomes | 帯刀 千早(たてわき ちはや) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kokorone Pendulum! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chihaya Tatewaki
Perfil
Chihaya Tatewaki is a character from Kokorone Pendulum!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
38
62
52
Facebook 
Kokorone Pendulum!