|
☰ Links
|
|
| ID | 95407 |
|---|---|
| Nome | Nanoka Kinomiya |
| Outros Nomes | 来宮 なのか(きのみや なのか) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Study § Steady |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | August 14 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanoka Kinomiya
Perfil
Anime girl Nanoka Kinomiya is a character from Study § Steady.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Study § Steady