|
☰ Links
|
|
| ID | 95408 |
|---|---|
| Nome | Yuu Omaezaki |
| Outros Nomes | 御前崎 悠羽, おまえざき ゆう |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Study § Steady |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | November 12 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Yuu Omaezaki
Perfil
Anime girl Yuu Omaezaki is a character from Study § Steady.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Alestex44 joined |
3
13
11
52
Facebook 
Study § Steady