Lilia Iizuki appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! as a personagem principal character with quadril / depois do quadril rosa hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 96014 |
|---|---|
| Nome | Lilia Iizuki |
| Outros Nomes | 伊々月 リリア |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lilia Iizuki
Perfil
Lilia Iizuki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
27
9
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!