Anime girl Ayano Shinonome is a adolescente with até os ombros length vermelho hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97477 |
|---|---|
| Nome | Ayano Shinonome |
| Outros Nomes | 東雲 秋文乃 (しののめ あやの) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayano Shinonome
Perfil
Anime girl Ayano Shinonome is a character from Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Vermelho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~