☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97702 |
|---|---|
| Nome | Tamane Mamiya |
| Outros Nomes | 間宮 珠音 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kayo Sakata, 阪田佳代, さかた かよ |
| Tags | school uniform, ribbon tie, hair tie, braid, knee highs |
| Personalidade | |
| Birthday | May 5 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Height | 148cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamane Mamiya
Perfil
Anime girl Tamane Mamiya is a character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Vicniami joined |

Facebook 
