Ririka Shijouin is a personagem principal character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou known for quadril / depois do quadril preto hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97703 |
|---|---|
| Nome | Ririka Shijouin |
| Outros Nomes | 四条院 莉里香 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | school uniform, spiky bangs, pantyhose, ribbon tie |
| Personalidade | |
| Birthday | January 24 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ririka Shijouin
Perfil
Ririka Shijouin is a character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 