☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97757 |
|---|---|
| Nome | Eri Masaki |
| Outros Nomes | 真崎 英梨 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Love Clear |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Eriko Nakamura, 中村繪里子, なかむら えりこ |
| Tags | school uniform, ribbon tie, wavy hair, knee highs |
| Personalidade | |
| Birthday | October 25 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eri Masaki
Perfil
Anime girl Eri Masaki is a character from Love Clear.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Genshin Impact ★★★★★
|
| JellybeanObsessed joined |

Facebook 

Natsumimi rated