Raiha Räikkönen appears in Ouchi ni Kaeru made ga Mashimaro Desu as a personagem principal character with até os ombros loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97841 |
|---|---|
| Nome | Raiha Räikkönen |
| Outros Nomes | 礼羽 ライコネン |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ouchi ni Kaeru made ga Mashimaro Desu |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Tags | school uniform, sailor collar, ribbon tie, twintails, hair ribbons, stockings |
| Personalidade | |
| Birthday | March 29 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 167cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Raiha Räikkönen
Perfil
Raiha Räikkönen is a character from Ouchi ni Kaeru made ga Mashimaro Desu.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 