|
☰ Links
|
|
| ID | 97895 |
|---|---|
| Nome | Shino Akune |
| Outros Nomes | 阿久根 志乃 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Corona Blossom |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | November 29 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 164cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Akune
Perfil
Anime girl Shino Akune is a character from Corona Blossom.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |

Facebook 