|
☰ Links
|
|
| ID | 98047 |
|---|---|
| Nome | Tooya Fuyutsuki |
| Outros Nomes | 冬月 十夜 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Marika Futaba, 双葉まりか, ふたば まりか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 126cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 67cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tooya Fuyutsuki
Perfil
Anime girl Tooya Fuyutsuki is a character from Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation-.
They have been indexed as Feminino Criança with Amarelo eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |
1
1
Facebook 
Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation-