|
☰ Links
|
|
| ID | 98396 |
|---|---|
| Nome | Ria Konishi |
| Outros Nomes | 小西 莉亜 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | God Sisters |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 146cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 71cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ria Konishi
Perfil
Anime girl Ria Konishi is a character from God Sisters.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Janekei joined |

Facebook 
God Sisters
Janekei faved