|
☰ Links
|
|
| ID | 98468 |
|---|---|
| Nome | Mary Harker |
| Outros Nomes | メアリー・ハーカー |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aoi Tori |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 147cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mary Harker
Perfil
Anime girl Mary Harker is a character from Aoi Tori.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Cinza hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Aoi Tori
magefortune rated